Predstavujeme nový web výškové práce

mar 13, 2013
Predstavujeme nový web výškové práce

Predstavujeme novú web stránku prace-vo-vyskach.sk

Sme profesionáli s ľudským prístupom.

Po mnohoročných skúsenostiach s výškovými prácami v zahraničí sme prišli na Slovensko zlepšiť služby, ktoré ponúkajú výškoví pracovníci s horolezeckou technikou.

Kladieme dôraz na príjemnú a ľudskú komunikáciu s klientmi, aby sa cítili dobre a prajeme si nájsť najideálnejší spôsob riešenia ich nápadov a predstáv. Našou flexibilnosťou sa dokážeme profesionálne prispôsobiť podmienkam a očakávaniam našich klientov a vieme im poradiť najefektívnejšie riešenie.

Preto sme vytvorili nový web www.prace-vo-vyskach.sk.sk, ktorý klientom rozšíri predstavu služieb s horolezeckou technikou.

Na stránkach nájdete štyri hlavné sekcie: oprava a rekonštrukcie fasád kostolov, údržba výrobných hál, spiľovanie stromov, a ďalšie práce vo výškach. Novinkou je internetový obchod, ktorý ponúka produkty nielen pre zákazníkov v oblasti výškových prác, ale aj tí ktorí používajú špecializované bezpečnostné prostriedky ako napríklad telové úväzy, istiace/zlaňovacie pomôcky, ochranné prilby a mnohé ďalšie.

Webstránku sme vytvorili za účelom ľudskejšej a profesionálnejšej komunikácie, ktorá už nebude chýbať na slovenskom trhu.

Profesionáli s ľudským prístupom.