Umývanie okien a presklených fasád vo výškach

Ide o umývanie buď z vysokozdvižných plošín na miestach kde je možnosť pohybu plošiny alebo pomocou horolezeckej techniky na ťažko dostupných miestach a na výškových budovách, ďalej za použitia rebríkov napríklad v interiéry budov.

Na umývanie okien používame čistiace prostriedky, ktoré nezanechávajú šmuhy a dlhoročné skúsenosti našich školených pracovníkov sú zárukou kvalitne odvedenej práce.

Vysokotlakové čistenie (wapovanie) fasád budov

Wapovanie fasád je vykonávané z vysokozdvižných plošín alebo lešenia na ľahko dostupných miestach a z lana s pomocou horolezeckej techniky v ťažkom teréne.

Používame značkové vysokotlakové čističe firmy Kärcher, ktoré zbavia fasády všetkých usadenín ako machov, rias, prachu a nečistôt spôsobených smogom, sadzami či živicami opadanými z korún stromov. Naši pracovníci majú v tomto smere bohaté skúsenosti.

Čistenie a vysávanie stropných konštrukcií vo výrobných halách

Čistenie a vysávanie stropných konštrukcii a vzduchotechniky prebieha prevažne z plošín, prípadne z rebríkov tam, kde sa plošina nedostane a pomocou horolezeckej techniky.

Rôzne druhy vysokozdvižných plošín, ktoré sú v dnešnej dobe k dispozícii umožňujú prístup i na ťažko dostupné miesta vo výškach a naši školený pracovníci vedia ako ich ovládať. K vysávaniu sa používajú výkonné priemyselné vysávače, ktoré zvládnu i niekoľko hodinovú prácu. Konštrukcie, steny, stroje, elektrické káble a vzduchotechniku tak zbavíme usadeného prachu, pavučín a iných nečistôt.

Umývacie a čistiace práce vo výškach…

vyžiadať cenovú ponuku