Výškové práce pomocou vrtuľníka
Výškové práce pomocou vrtuľníka
Výškové práce pomocou vrtuľníka

Naša firma s ktorou máme dlhoročné skúsenosti a nielen na Slovensku sa venuje aj prácam za pomoci helikoptéry. V čom spočíva táto práca? Sú to väčšinou miesta kde nieje možné zložiť, alebo naložiť technológiu slúžiacu pre danú budovu (v mestách), alebo technológiu pre telekomounikačné veže, vysielače (lesy, neprístupné štíty).

Helikoptérou sa vyvezú konštrukcie, alebo celková technika a výškovými pracovníkmi sa nakotví do fasády alebo strechy na budove. Všetky tieto operácie sú koordinované skúsenými odborníkmi, ktorí majú v tomto sektore dostatočne množstvo skúseností a čo je najhlavnejšie, že ich táto práca fascinuje a teší.

Ak hľadáte firmu s nadštandartnou komonikačnou schopnosťou a ľudským prístupom neváhajte a zavolajte nám.

Project details
Like it?
More sharing options

Naša firma s ktorou máme dlhoročné skúsenosti a nielen na Slovensku sa venuje aj prácam za pomoci helikoptéry. V čom spočíva táto práca? Sú to väčšinou miesta kde nieje možné zložiť, alebo naložiť technológiu slúžiacu pre danú budovu (v mestách), alebo technológiu pre telekomounikačné veže, vysielače (lesy, neprístupné štíty). Helikoptérou sa vyvezú konštrukcie, alebo celková…